A DIFFERENT ADVERTISING FESTIVALMay 19th to 21st, 2014

Novinky

PIAFYS up-date

23.04.2014Hledejte sebe a své kolegy na PIAFYS po aktualizaci. Právě jsme zahrnuli do hodnocení Asia Pacific Advertising Festival. Své postavení můžete vylepšit i na PIAF do 24. dubna.


Poprvé na PIAF: Experts Notes

23.04.2014Požadali jsme dvanáct zkušených marketérů, stratégů, kreativců, PRmanů a plannerů, aby konferenci PIAF okomentovali ze svého pohledu. Zasednou v auditoriu mezi vámi a své poznámky obohatí o své zkušenosti a osobní pohled. Tento osobní záznam pak bude k dispozici na našich stránkách. Netrapte se s poznámkami, když je můžete získat od svých kolegů. Jejich seznam najdete zde.


Kdo je a kdo není v porotě PIAF

25.03.2014Časopis Marketing&Media přinesl 24. března anketu o nejnenáviděnější marketingový termín, kterou jsme uspořádali mezi porotci a vystupujícími na konferenci PIAF. Vinou nepozornosti ale udělal časopis ze všech zpovídaných porotce. Takže aby bylo jasno: Roberta Haase, Filipa Vasice, Ivanu Preiss, Folkera Wrage a Haralda Betke potkáte na PIAF v roli speakerů nebo vedoucích workshopů 20.5. Alexander Schill, Arno Lindemann, George Prest, Juraj Vaculík, Sergio Spaccavento a Ivan Pols se ve stejné době budou věnovat hodnocení soutěžních prací. Až na Juraje Vaculíka však tito porotci také na konferenci vystoupí, a to hned následující den.


Nová trofej je na světě

19.03.2014Po několika měsících vývoje spatřila světlo světa nová trofej PIAF pro vítěze soutěže. Vychází opět z loga – origami ptáčka – a ctí i typické barvy. To vše díky unikátnímu sklu Vitrucell, které vyvinula sklárna Lhotský v Pelechově. Zlato, stříbro a bronz odlišuje drobný detail – barevnost zářezu, který symbolizuje zobáček. Designérem nové skleněné plastiky je Václav Řezáč. Sklárna Lhotský se soustřeďuje na uměleckou skleněnou plastiku a drtivou část své produkce realizuje v zahraničí. Po Českých lvech je PIAF v poslední době dalším výrazným počinem na domácím trhu. O to významnějším, že autorem designu je kmenový designér pelechovské sklárny. Na PIAF konferenci představí sklárna Lhotský několik solitérů na komorní výstavě.